El tropiezo 'Real' de Doña Letizia

El tropiezo 'Real' de Doña Letizia

El tropiezo 'Real' de Doña Letizia
Meghan y Harry se convertirán en Duques

Meghan y Harry se convertirán en Duques

Meghan y Harry se convertirán en Duques
El llamado de Bustamante a Miguel Torres

El llamado de Bustamante a Miguel Torres

El llamado de Bustamante a Miguel Torres
Otra amiga defiende a Letizia

Otra amiga defiende a Letizia

Otra amiga defiende a Letizia
Sorprendentes revelaciones de Bertín Osborne

Sorprendentes revelaciones de Bertín Osborne

Sorprendentes revelaciones de Bertín Osborne

Barnkanalen guía tv de 25/6 2018 a 3/7 2018

Lunes 25/6
07:59

Sommarlov (S9E15)

Sommarlov (S9E15)
08:00

Lilla Aktuellt (11:50)

Lilla Aktuellt (11:50)
08:05

Zorro - legenden föds (S1E6)

Zorro - legenden föds (S1E6)
08:25

Djupet (S2E8)

Djupet (S2E8)
08:45

Ranchen (S2E4)

Ranchen (S2E4)
09:10

Matildas superkrafter (S1E21)

Matildas superkrafter (S1E21)
09:20

Flax Max (S1E16)

Flax Max (S1E16)
09:30

Bästa platsen (S1E3)

Bästa platsen (S1E3)
09:45

Katten i hatten vet allt om ditten och datten (S2E14)

Katten i hatten vet allt om ditten och datten (S2E14)
10:00

Folksagor i världen - finska (5:6)

Folksagor i världen - finska (5:6)
10:05

Fel väder - finska (4:5)

Fel väder - finska (4:5)
10:08

Bästa bokstaven - fillers (16:25)

Bästa bokstaven - fillers (16:25)
10:10

Twirlywoos (S1E8)

Twirlywoos (S1E8)
10:20

Peg + Katt (S1E13)

Peg + Katt (S1E13)
10:35

Fifi och blomsterfröna (S1E13)

Fifi och blomsterfröna (S1E13)
10:45

Daniel Tigers kvarter (S1E43)

Daniel Tigers kvarter (S1E43)
10:55

Fixarna (S1E20)

Fixarna (S1E20)
11:00

Pippi Långstrump (S1E6)

Pippi Långstrump (S1E6)
11:30

Game on (S1E8)

Game on (S1E8)
11:45

Äventyr i tid och rum (S1E12)

Äventyr i tid och rum (S1E12)
11:55

Ett fall för KLURO (S2E4)

Ett fall för KLURO (S2E4)
12:05

Vicke viking (S1E13)

Vicke viking (S1E13)
12:20

Nina Patalo (S1E3)

Nina Patalo (S1E3)
12:25

Grötnöt & Fjädrik (S1E24)

Grötnöt & Fjädrik (S1E24)
12:40

Äventyrskatten (S1E9)

Äventyrskatten (S1E9)
12:50

Grizzy och lämlarna (S1E11)

Grizzy och lämlarna (S1E11)
13:00

Geronimo Stilton (S1E8)

Geronimo Stilton (S1E8)
13:20

Kylskåpsparty (S1E41)

Kylskåpsparty (S1E41)
13:25

Kompisar på nätet (S1E17)

Kompisar på nätet (S1E17)
13:45

MI High (S5E6)

MI High (S5E6)
14:15

Elefantprinsessan (S1E9)

Elefantprinsessan (S1E9)
14:40

Pyjamasklubben (S2E23)

Pyjamasklubben (S2E23)
15:05

Miss Moon (S1E11)

Miss Moon (S1E11)
15:15

Simon (S1E11)

Simon (S1E11)
15:20

Lunneskär (S1E39)

Lunneskär (S1E39)
15:30

Kapten Balans och tidsmaskinen (17:20)

Kapten Balans och tidsmaskinen (17:20)
15:35

Hur tänker du? (2:3)

Hur tänker du? (2:3)
15:50

Kayos krita (2:5)

Kayos krita (2:5)
15:58

Bästa bokstaven - fillers (16:25)

Bästa bokstaven - fillers (16:25)
16:00

Bolibompa (18:56)

Bolibompa (18:56)
16:01

Ballonggården (S1E24)

Ballonggården (S1E24)
16:10

Bolibompa (18:56)

Bolibompa (18:56)
16:15

Dimitri (S1E24)

Dimitri (S1E24)
16:20

Doktorerna (S1E11)

Doktorerna (S1E11)
16:25

Bolibompa (18:56)

Bolibompa (18:56)
16:30

Sommarlov (S9E15)

Sommarlov (S9E15)
16:31

Mysteriet på Barnkanalen (S4E5)

Mysteriet på Barnkanalen (S4E5)
16:49

Sommarlov (S9E15)

Sommarlov (S9E15)
16:50

Mysteriet på Barnkanalen (S4E6)

Mysteriet på Barnkanalen (S4E6)
16:59

Sommarlov (S9E15)

Sommarlov (S9E15)
17:00

Ridtur (S1E5)

Ridtur (S1E5)
17:29

Sommarlov (S9E15)

Sommarlov (S9E15)
17:30

Annedroider (S2E22)

Annedroider (S2E22)
Martes 26/6
05:00

Fåret Shaun (S4E14)

Fåret Shaun (S4E14)
05:05

Ella Bella Bingo (S2E44)

Ella Bella Bingo (S2E44)
05:15

Doki (39:52)

Doki (39:52)
05:25

Fillers Härm-Elin (6:32)

Fillers Härm-Elin (6:32)
05:30

Kate och Mim-Mim (S1E9)

Kate och Mim-Mim (S1E9)
05:40

Andys minsta babydjur (S1E20)

Andys minsta babydjur (S1E20)
05:50

Drakens hotell (S1E5)

Drakens hotell (S1E5)
06:00

Katie Morag (S1E21)

Katie Morag (S1E21)
06:10

Bästa vänner: Bert och Ernie (10:26)

Bästa vänner: Bert och Ernie (10:26)
06:15

Simon (S1E12)

Simon (S1E12)
06:20

Mästerflygarna (S1E21)

Mästerflygarna (S1E21)
06:35

Miss Moon (S1E12)

Miss Moon (S1E12)
06:45

Superkrypen (S1E12)

Superkrypen (S1E12)
07:00

Sommarlov (S9E16)

Sommarlov (S9E16)
07:01

Grizzy och lämlarna (S1E17)

Grizzy och lämlarna (S1E17)
07:14

Sommarlov (S9E16)

Sommarlov (S9E16)
07:15

Magiska fyran (S1E5)

Magiska fyran (S1E5)
07:29

Sommarlov (S9E16)

Sommarlov (S9E16)
07:30

Lexi och Lottie, tvillingdetektiverna (S1E5)

Lexi och Lottie, tvillingdetektiverna (S1E5)
07:59

Sommarlov (S9E16)

Sommarlov (S9E16)
08:00

Lilla Aktuellt (12:50)

Lilla Aktuellt (12:50)
08:05

Alisa klarar sig alltid! (S1E5)

Alisa klarar sig alltid! (S1E5)
08:30

Thunderbirds (S2E18)

Thunderbirds (S2E18)
08:50

Heidi (S1E21)

Heidi (S1E21)
09:15

Ett fall för KLURO (S3E5)

Ett fall för KLURO (S3E5)
09:25

Blinky Bills bravader (S1E8)

Blinky Bills bravader (S1E8)
09:35

Jamillah och Aladdin (S1E7)

Jamillah och Aladdin (S1E7)
09:50

Så många frågor, Luna! (S1E29)

Så många frågor, Luna! (S1E29)
10:00

Folksagor i världen - meänkieli (1:6)

Folksagor i världen - meänkieli (1:6)
10:05

Godnattsagor - meänkieli (1:20)

Godnattsagor - meänkieli (1:20)
10:08

Bästa bokstaven - fillers (21:25)

Bästa bokstaven - fillers (21:25)
10:10

Voffa, Kvittra och Len (S1E2)

Voffa, Kvittra och Len (S1E2)
10:20

Gaspard och Lisa (S1E4)

Gaspard och Lisa (S1E4)
10:30

Molang (S2E5)

Molang (S2E5)
10:35

Raa-Raa - lejonet som låter (S1E15)

Raa-Raa - lejonet som låter (S1E15)
10:45

Biet Maya (S1E27)

Biet Maya (S1E27)
11:00

Pippi Långstrump (S1E7)

Pippi Långstrump (S1E7)
11:25

Masha och björnen (S2E5)

Masha och björnen (S2E5)
11:35

Tatonkas berättelser (S1E3)

Tatonkas berättelser (S1E3)
11:45

Snö + 7 (S1E12)

Snö + 7 (S1E12)
12:10

Min riddare och jag (S1E22)

Min riddare och jag (S1E22)
12:20

Nina Patalo (S1E4)

Nina Patalo (S1E4)
12:30

Ziv & Zack (S1E20)

Ziv & Zack (S1E20)
12:40

Kapten Flinn & Piratdinosaurierna (S1E11)

Kapten Flinn & Piratdinosaurierna (S1E11)
12:50

Abel och Fant (S1E9)

Abel och Fant (S1E9)
13:00

Geronimo Stilton (S1E9)

Geronimo Stilton (S1E9)
13:20

Leon (S1E9)

Leon (S1E9)
13:25

Kompisar på nätet (S1E18)

Kompisar på nätet (S1E18)
13:50

MI High (S5E7)

MI High (S5E7)
14:20

Elefantprinsessan (S1E10)

Elefantprinsessan (S1E10)
14:40

Pyjamasklubben (S2E24)

Pyjamasklubben (S2E24)
15:05

Octonauterna (S1E12)

Octonauterna (S1E12)
15:15

Fåret Shaun: Kortisar från bondgården (S1E9)

Fåret Shaun: Kortisar från bondgården (S1E9)
15:20

Gaspard och Lisa (S1E3)

Gaspard och Lisa (S1E3)
15:30

Punky (S2E9)

Punky (S2E9)
15:40

Victor & Josefine (S1E8)

Victor & Josefine (S1E8)
15:50

Långhalsen Lo (S1E15)

Långhalsen Lo (S1E15)
16:00

Bolibompa (19:56)

Bolibompa (19:56)
16:01

Voffa, Kvittra och Len (S1E6)

Voffa, Kvittra och Len (S1E6)
16:15

Bolibompa (19:56)

Bolibompa (19:56)
16:20

Lilla spöket Laban (S1E3)

Lilla spöket Laban (S1E3)
16:29

Bolibompa (19:56)

Bolibompa (19:56)
16:30

Sommarlov (S9E16)

Sommarlov (S9E16)
16:31

Grizzy och lämlarna (S1E17)

Grizzy och lämlarna (S1E17)
16:44

Sommarlov (S9E16)

Sommarlov (S9E16)
16:45

Magiska fyran (S1E5)

Magiska fyran (S1E5)
16:59

Sommarlov (S9E16)

Sommarlov (S9E16)
17:00

Lexi och Lottie, tvillingdetektiverna (S1E5)

Lexi och Lottie, tvillingdetektiverna (S1E5)
17:29

Sommarlov (S9E16)

Sommarlov (S9E16)
17:30

Nyfiken på Sverige (3:10)

Nyfiken på Sverige (3:10)
17:35

Välkommen till staden (1:5)

Välkommen till staden (1:5)
17:45

Testa! (1:21)

Testa! (1:21)
18:00

Jobbigt läge (S3E5)

Jobbigt läge (S3E5)
18:25

Trio - Cyberguldet (S2E6)

Trio - Cyberguldet (S2E6)
18:50

Oscars oas (S1E13)

Oscars oas (S1E13)
Miércoles 27/6
05:00

Fåret Shaun (S4E15)

Fåret Shaun (S4E15)
05:05

Victor & Josefine (S1E9)

Victor & Josefine (S1E9)
05:20

Draken Digby (S1E26)

Draken Digby (S1E26)
05:30

Regnbågsstadens hjälte (S2E7)

Regnbågsstadens hjälte (S2E7)
05:45

Äventyr i tid och rum (S1E13)

Äventyr i tid och rum (S1E13)
05:55

Biet Maya (S1E28)

Biet Maya (S1E28)
06:05

Lille Roy (S1E27)

Lille Roy (S1E27)
06:20

Tilde (S1E18)

Tilde (S1E18)
06:30

Andys dinosaurie-äventyr (S1E6)

Andys dinosaurie-äventyr (S1E6)
06:45

Pyjamashjältarna (S1E37)

Pyjamashjältarna (S1E37)
07:00

Sommarlov (S9E17)

Sommarlov (S9E17)
07:01

Grizzy och lämlarna (S1E3)

Grizzy och lämlarna (S1E3)
07:14

Sommarlov (S9E17)

Sommarlov (S9E17)
07:15

Ett fall för KLURO (S3E24)

Ett fall för KLURO (S3E24)
07:29

Sommarlov (S9E17)

Sommarlov (S9E17)
07:30

Familjen Valentin (S1E5)

Familjen Valentin (S1E5)
07:59

Sommarlov (S9E17)

Sommarlov (S9E17)
08:00

Lilla Aktuellt (13:50)

Lilla Aktuellt (13:50)
08:05

Superkrypen (S1E13)

Superkrypen (S1E13)
08:15

Djupet (S2E9)

Djupet (S2E9)
08:35

Lassie (S1E7)

Lassie (S1E7)
09:00

Min riddare och jag (S1E23)

Min riddare och jag (S1E23)
09:10

Äventyrskatten (S1E10)

Äventyrskatten (S1E10)
09:25

Flax Max (S1E17)

Flax Max (S1E17)
09:35

Jamillah och Aladdin (S1E8)

Jamillah och Aladdin (S1E8)
09:45

Katten i hatten vet allt om ditten och datten (S2E15)

Katten i hatten vet allt om ditten och datten (S2E15)
10:00

Drömyrket - samiska (7:14)

Drömyrket - samiska (7:14)
10:05

Drömyrket - samiska (8:14)

Drömyrket - samiska (8:14)
10:10

Gaspard och Lisa (S1E5)

Gaspard och Lisa (S1E5)
10:20

Peg + Katt (S1E15)

Peg + Katt (S1E15)
10:35

Fifi och blomsterfröna (S1E15)

Fifi och blomsterfröna (S1E15)
10:45

Skåpbilen Olle (S1E5)

Skåpbilen Olle (S1E5)
10:50

Ella Bella Bingo (S2E45)

Ella Bella Bingo (S2E45)
10:55

Fixarna (S1E23)

Fixarna (S1E23)
11:00

Pippi Långstrump (S1E8)

Pippi Långstrump (S1E8)
11:30

Indogas (S3E7)

Indogas (S3E7)
11:40

Magisko Nonó (S1E3)

Magisko Nonó (S1E3)
11:45

Sommarlägret (S1E14)

Sommarlägret (S1E14)
11:55

Ett fall för KLURO (S2E5)

Ett fall för KLURO (S2E5)
12:10

Vicke viking (S1E14)

Vicke viking (S1E14)
12:20

Nina Patalo (S1E5)

Nina Patalo (S1E5)
12:25

Grötnöt & Fjädrik (S1E25)

Grötnöt & Fjädrik (S1E25)
12:40

Matildas superkrafter (S1E22)

Matildas superkrafter (S1E22)
12:50

Grizzy och lämlarna (S1E12)

Grizzy och lämlarna (S1E12)
12:55

Djurfakta (S1E18)

Djurfakta (S1E18)
13:00

Geronimo Stilton (S1E11)

Geronimo Stilton (S1E11)
13:25

Kompisar på nätet (S1E19)

Kompisar på nätet (S1E19)
13:45

MI High (S5E8)

MI High (S5E8)
14:15

Elefantprinsessan (S1E11)

Elefantprinsessan (S1E11)
14:40

Pyjamasklubben (S2E25)

Pyjamasklubben (S2E25)
15:05

Blinky Bills bravader (S1E9)

Blinky Bills bravader (S1E9)
15:15

Mästerflygarna (S1E22)

Mästerflygarna (S1E22)
15:25

Octonauterna: Djurkännedom (S1E12)

Octonauterna: Djurkännedom (S1E12)
15:30

Voffa, Kvittra och Len (S1E3)

Voffa, Kvittra och Len (S1E3)
15:40

Daniel Tigers kvarter (S1E45)

Daniel Tigers kvarter (S1E45)
15:50

Bing (S1E10)

Bing (S1E10)
16:00

Bolibompa (20:56)

Bolibompa (20:56)
16:01

Johans fordon (S1E19)

Johans fordon (S1E19)
16:10

Bolibompa (20:56)

Bolibompa (20:56)
16:15

Hej Jycke (S2E23)

Hej Jycke (S2E23)
16:25

Tripp och Tropp upptäcker djur (S1E4)

Tripp och Tropp upptäcker djur (S1E4)
16:29

Bolibompa (20:56)

Bolibompa (20:56)
16:30

Sommarlov (S9E17)

Sommarlov (S9E17)
16:31

Grizzy och lämlarna (S1E3)

Grizzy och lämlarna (S1E3)
16:44

Sommarlov (S9E17)

Sommarlov (S9E17)
16:45

Ett fall för KLURO (S3E24)

Ett fall för KLURO (S3E24)
16:59

Sommarlov (S9E17)

Sommarlov (S9E17)
17:00

Familjen Valentin (S1E5)

Familjen Valentin (S1E5)
17:29

Sommarlov (S9E17)

Sommarlov (S9E17)
17:30

Annedroider (S2E23)

Annedroider (S2E23)
17:50

Jobbigt läge (S3E6)

Jobbigt läge (S3E6)
18:20

Trio - Cyberguldet (S2E7)

Trio - Cyberguldet (S2E7)
18:45

Djungelpuls (S3E6)

Djungelpuls (S3E6)
18:50

Rabbids (S1E49)

Rabbids (S1E49)
Jueves 28/6
05:00

Fåret Shaun (S4E16)

Fåret Shaun (S4E16)
05:10

Wisska (S1E18)

Wisska (S1E18)
05:15

Grej och Mojäng (7:8)

Grej och Mojäng (7:8)
05:20

Superhemligt (7:20)

Superhemligt (7:20)
05:30

Kate och Mim-Mim (S1E10)

Kate och Mim-Mim (S1E10)
05:40

Andys minsta babydjur (S1E1)

Andys minsta babydjur (S1E1)
05:50

Drakens hotell (S1E6)

Drakens hotell (S1E6)
06:00

Katie Morag (S1E22)

Katie Morag (S1E22)
06:10

Bästa vänner: Bert och Ernie (16:26)

Bästa vänner: Bert och Ernie (16:26)
06:15

Simon (S1E13)

Simon (S1E13)
06:20

Mästerflygarna (S1E23)

Mästerflygarna (S1E23)
06:35

Miss Moon (S1E13)

Miss Moon (S1E13)
06:50

Superkrypen (S1E14)

Superkrypen (S1E14)
07:00

Sommarlov (S9E18)

Sommarlov (S9E18)
07:01

Världens bästa sporter (S1E3)

Världens bästa sporter (S1E3)
07:09

Sommarlov (S9E18)

Sommarlov (S9E18)
07:10

Pirater i huset intill (S1E5)

Pirater i huset intill (S1E5)
07:24

Sommarlov (S9E18)

Sommarlov (S9E18)
07:25

Den gåtfulla ön (S2E3)

Den gåtfulla ön (S2E3)
07:59

Sommarlov (S9E18)

Sommarlov (S9E18)
08:00

Lilla Aktuellt (14:50)

Lilla Aktuellt (14:50)
08:05

Alisa klarar sig alltid! (S1E7)

Alisa klarar sig alltid! (S1E7)
08:30

Thunderbirds (S2E19)

Thunderbirds (S2E19)
08:50

Heidi (S1E22)

Heidi (S1E22)
09:15

Ett fall för KLURO (S3E6)

Ett fall för KLURO (S3E6)
09:25

Blinky Bills bravader (S1E10)

Blinky Bills bravader (S1E10)
09:35

Jamillah och Aladdin (S1E9)

Jamillah och Aladdin (S1E9)
09:50

Så många frågor, Luna! (S1E30)

Så många frågor, Luna! (S1E30)
10:00

Berömda dinosaurier - romani chib/arli (1:3)

Berömda dinosaurier - romani chib/arli (1:3)
10:05

Berömda dinosaurier - romani chib/arli (2:3)

Berömda dinosaurier - romani chib/arli (2:3)
10:08

Bästa bokstaven - fillers (24:25)

Bästa bokstaven - fillers (24:25)
10:09

Fillers Tiggy testar (3:17)

Fillers Tiggy testar (3:17)
10:10

Voffa, Kvittra och Len (S1E4)

Voffa, Kvittra och Len (S1E4)
10:20

Gaspard och Lisa (S1E6)

Gaspard och Lisa (S1E6)
10:30

Molang (S2E6)

Molang (S2E6)
10:35

Raa-Raa - lejonet som låter (S1E17)

Raa-Raa - lejonet som låter (S1E17)
10:45

Biet Maya (S1E29)

Biet Maya (S1E29)
11:00

Pippi Långstrump (S1E9)

Pippi Långstrump (S1E9)
11:25

Masha och björnen (S2E6)

Masha och björnen (S2E6)
11:35

Tatonkas berättelser (S1E4)

Tatonkas berättelser (S1E4)
11:45

Snö + 7 (S1E13)

Snö + 7 (S1E13)
12:10

Min riddare och jag (S1E24)

Min riddare och jag (S1E24)
12:20

Nina Patalo (S1E6)

Nina Patalo (S1E6)
12:25

Ziv & Zack (S1E21)

Ziv & Zack (S1E21)
12:40

Kapten Flinn & Piratdinosaurierna (S1E12)

Kapten Flinn & Piratdinosaurierna (S1E12)
12:50

Abel och Fant (S1E10)

Abel och Fant (S1E10)
12:55

Leon (S1E11)

Leon (S1E11)
13:00

Geronimo Stilton (S1E12)

Geronimo Stilton (S1E12)
13:25

Kompisar på nätet (S1E20)

Kompisar på nätet (S1E20)
13:50

MI High (S5E9)

MI High (S5E9)
14:15

Elefantprinsessan (S1E12)

Elefantprinsessan (S1E12)
14:40

Pyjamasklubben (S2E26)

Pyjamasklubben (S2E26)
15:05

Octonauterna (S1E14)

Octonauterna (S1E14)
15:15

Bästa vänner: Bert och Ernie (5:26)

Bästa vänner: Bert och Ernie (5:26)
15:20

Lillys Bortomvik (S1E18)

Lillys Bortomvik (S1E18)
15:25

Dimitri (S1E17)

Dimitri (S1E17)
15:30

Victor & Josefine (S1E10)

Victor & Josefine (S1E10)
15:45

Ballonggården (S1E19)

Ballonggården (S1E19)
15:50

Evas sommarplåster (3:10)

Evas sommarplåster (3:10)
16:00

Cirkuskiosken (15:19)

Cirkuskiosken (15:19)
16:10

Doktor Karins stetoskop (6:10)

Doktor Karins stetoskop (6:10)
16:15

Tiggy testar (30:40)

Tiggy testar (30:40)
16:20

Ett djur tittar in (2:5)

Ett djur tittar in (2:5)
16:25

Vims i rymden (1:6)

Vims i rymden (1:6)
16:30

Sommarlov (S9E18)

Sommarlov (S9E18)
16:31

Världens bästa sporter (S1E3)

Världens bästa sporter (S1E3)
16:39

Sommarlov (S9E18)

Sommarlov (S9E18)
16:40

Pirater i huset intill (S1E5)

Pirater i huset intill (S1E5)
16:54

Sommarlov (S9E18)

Sommarlov (S9E18)
16:55

Den gåtfulla ön (S2E3)

Den gåtfulla ön (S2E3)
17:29

Sommarlov (S9E18)

Sommarlov (S9E18)
17:30

Kolsvart (1:6)

Kolsvart (1:6)
17:45

Kolla myten (1:5)

Kolla myten (1:5)
Viernes 29/6
05:00

Fåret Shaun (S4E17)

Fåret Shaun (S4E17)
05:05

Victor & Josefine (S1E11)

Victor & Josefine (S1E11)
05:20

Draken Digby (S2E9)

Draken Digby (S2E9)
05:30

Regnbågsstadens hjälte (S2E8)

Regnbågsstadens hjälte (S2E8)
05:40

Elias och räddningsteamet (S1E17)

Elias och räddningsteamet (S1E17)
05:55

Biet Maya (S1E30)

Biet Maya (S1E30)
06:05

Lille Roy (S1E28)

Lille Roy (S1E28)
06:20

Äventyrskatten (S1E11)

Äventyrskatten (S1E11)
06:30

Andys dinosaurie-äventyr (S1E7)

Andys dinosaurie-äventyr (S1E7)
06:45

Pyjamashjältarna (S1E38)

Pyjamashjältarna (S1E38)
07:00

Sommarlov (S9E19)

Sommarlov (S9E19)
07:01

Bon (S3E3)

Bon (S3E3)
07:09

Sommarlov (S9E19)

Sommarlov (S9E19)
07:10

Magiska fyran (S1E6)

Magiska fyran (S1E6)
07:29

Sommarlov (S9E19)

Sommarlov (S9E19)
07:30

Ridtur (S1E6)

Ridtur (S1E6)
07:59

Sommarlov (S9E19)

Sommarlov (S9E19)
08:00

Lilla Aktuellt (15:50)

Lilla Aktuellt (15:50)
08:05

Superkrypen (S1E15)

Superkrypen (S1E15)
08:15

Djupet (S2E10)

Djupet (S2E10)
08:35

Lassie (S1E8)

Lassie (S1E8)
09:00

Min riddare och jag (S1E25)

Min riddare och jag (S1E25)
09:10

Kapten Flinn & Piratdinosaurierna (S1E13)

Kapten Flinn & Piratdinosaurierna (S1E13)
09:25

Flax Max (S1E18)

Flax Max (S1E18)
09:35

Kate och Mim-Mim (S1E11)

Kate och Mim-Mim (S1E11)
09:45

Katten i hatten vet allt om ditten och datten (S2E16)

Katten i hatten vet allt om ditten och datten (S2E16)
10:00

Folksagor i världen - dari (3:6)

Folksagor i världen - dari (3:6)
10:05

Godnattsagor - arabiska (10:20)

Godnattsagor - arabiska (10:20)
10:08

Bästa bokstaven - fillers (6:25)

Bästa bokstaven - fillers (6:25)
10:10

Gaspard och Lisa (S1E7)

Gaspard och Lisa (S1E7)
10:20

Peg + Katt (S1E17)

Peg + Katt (S1E17)
10:35

Fifi och blomsterfröna (S1E17)

Fifi och blomsterfröna (S1E17)
10:45

Skåpbilen Olle (S1E6)

Skåpbilen Olle (S1E6)
10:50

Ella Bella Bingo (S2E46)

Ella Bella Bingo (S2E46)
10:55

Fixarna (S1E24)

Fixarna (S1E24)
11:00

Pippi Långstrump (S1E10)

Pippi Långstrump (S1E10)
11:30

Deckar-Jack (S1E8)

Deckar-Jack (S1E8)
11:40

KlurTub (S1E18)

KlurTub (S1E18)
11:45

Sommarlägret (S1E15)

Sommarlägret (S1E15)
11:55

Ett fall för KLURO (S2E6)

Ett fall för KLURO (S2E6)
12:10

Vicke viking (S1E15)

Vicke viking (S1E15)
12:20

Nina Patalo (S1E7)

Nina Patalo (S1E7)
12:25

Grötnöt & Fjädrik (S1E26)

Grötnöt & Fjädrik (S1E26)
12:40

Matildas superkrafter (S1E23)

Matildas superkrafter (S1E23)
12:50

Grizzy och lämlarna (S1E26)

Grizzy och lämlarna (S1E26)
12:55

Leon (S1E12)

Leon (S1E12)
13:00

Geronimo Stilton (S1E13)

Geronimo Stilton (S1E13)
13:25

Kompisar på nätet (S1E21)

Kompisar på nätet (S1E21)
13:50

MI High (S5E10)

MI High (S5E10)
14:20

Elefantprinsessan (S1E13)

Elefantprinsessan (S1E13)
14:40

Scouts safari (S1E1)

Scouts safari (S1E1)
15:05

Äventyr i tid och rum (S1E14)

Äventyr i tid och rum (S1E14)
15:15

Mästerflygarna (S1E24)

Mästerflygarna (S1E24)
15:25

Octonauterna: Djurkännedom (S1E14)

Octonauterna: Djurkännedom (S1E14)
15:30

Tilde (S1E20)

Tilde (S1E20)
15:40

Daniel Tigers kvarter (S1E47)

Daniel Tigers kvarter (S1E47)
15:50

Nelly och Nora (S1E47)

Nelly och Nora (S1E47)
16:00

Bolibompa (21:56)

Bolibompa (21:56)
16:01

Vem? (S2E8)

Vem? (S2E8)
16:05

Bolibompa (21:56)

Bolibompa (21:56)
16:10

Simon (S1E29)

Simon (S1E29)
16:20

Regnbågsfamiljen (S1E10)

Regnbågsfamiljen (S1E10)
16:29

Bolibompa (21:56)

Bolibompa (21:56)
16:30

Sommarlov (S9E19)

Sommarlov (S9E19)
16:31

Bon (S3E3)

Bon (S3E3)
16:39

Sommarlov (S9E19)

Sommarlov (S9E19)
16:40

Magiska fyran (S1E6)

Magiska fyran (S1E6)
16:59

Sommarlov (S9E19)

Sommarlov (S9E19)
17:00

Ridtur (S1E6)

Ridtur (S1E6)
17:29

Sommarlov (S9E19)

Sommarlov (S9E19)
17:30

Annedroider (S2E24)

Annedroider (S2E24)
17:50

Kändisbarnvakten (S1E10)

Kändisbarnvakten (S1E10)
18:20

Svaleskär (S1E5)

Svaleskär (S1E5)
18:50

Oggy och kackerlackorna (S1E3)

Oggy och kackerlackorna (S1E3)
Sábado 30/6
05:10

Charlie och Lola (S3E8)

Charlie och Lola (S3E8)
05:20

Simon (S1E14)

Simon (S1E14)
05:25

Staden (S1E5)

Staden (S1E5)
05:30

Kate och Mim-Mim (S1E12)

Kate och Mim-Mim (S1E12)
05:40

Andys minsta babydjur (S1E2)

Andys minsta babydjur (S1E2)
05:50

Champion Shaun (S1E3)

Champion Shaun (S1E3)
05:55

Katie Morag (S1E23)

Katie Morag (S1E23)
06:10

Buskul (S3E3)

Buskul (S3E3)
06:20

Mästerflygarna (S1E25)

Mästerflygarna (S1E25)
06:35

Miss Moon (S1E14)

Miss Moon (S1E14)
06:50

Superkrypen (S1E16)

Superkrypen (S1E16)
07:00

Sommarlov (S9E20)

Sommarlov (S9E20)
07:01

Världens bästa sporter (S1E11)

Världens bästa sporter (S1E11)
07:09

Sommarlov (S9E20)

Sommarlov (S9E20)
07:10

Ett fall för KLURO (S3E25)

Ett fall för KLURO (S3E25)
07:24

Sommarlov (S9E20)

Sommarlov (S9E20)
07:25

Familjen Valentin (S1E6)

Familjen Valentin (S1E6)
07:59

Sommarlov (S9E20)

Sommarlov (S9E20)
08:00

Disneydags (3:23)

Disneydags (3:23)
08:50

Zorro - legenden föds (S1E7)

Zorro - legenden föds (S1E7)
09:10

Ranchen (S2E5)

Ranchen (S2E5)
09:30

Pingvinerna från Madagaskar (S7E13)

Pingvinerna från Madagaskar (S7E13)
09:55

Äventyrskatten (S1E12)

Äventyrskatten (S1E12)
10:10

På uppdrag i naturen (S1E9)

På uppdrag i naturen (S1E9)
10:40

Ziv & Zack (S1E22)

Ziv & Zack (S1E22)
10:50

Deckar-Jack (S1E9)

Deckar-Jack (S1E9)
11:00

Sommarlägret (S1E16)

Sommarlägret (S1E16)
11:15

Kortrasten (S1E14)

Kortrasten (S1E14)
11:25

Leon (S1E18)

Leon (S1E18)
11:30

Läsmysteriet - teckenspråkstolkat (7:8)

Läsmysteriet - teckenspråkstolkat (7:8)
11:45

Indogas (S3E8)

Indogas (S3E8)
11:55

Magisko Nonó (S1E3)

Magisko Nonó (S1E3)
12:00

Vem bor i mormors hus? - teckenspråk (8:10)

Vem bor i mormors hus? - teckenspråk (8:10)
12:05

Hur vet du det? - teckenspråkstolkat (3:5)

Hur vet du det? - teckenspråkstolkat (3:5)
12:15

Tiggy testar - teckenspråkstolkat (3:40)

Tiggy testar - teckenspråkstolkat (3:40)
12:20

Berätta för mig - teckenspråkstolkat (1:5)

Berätta för mig - teckenspråkstolkat (1:5)
12:28

Ord om evolution - fillers (2:6)

Ord om evolution - fillers (2:6)
12:30

Geronimo Stilton (S1E14)

Geronimo Stilton (S1E14)
12:50

KlurTub (S1E2)

KlurTub (S1E2)
12:55

Kompisar på nätet (S1E22)

Kompisar på nätet (S1E22)
13:20

Scouts safari (S1E2)

Scouts safari (S1E2)
13:40

Det vilda livet 4: Hjort, isbjörn och vildhund (S4E4)

Det vilda livet 4: Hjort, isbjörn och vildhund (S4E4)
14:10

Djungelpuls (S2E10)

Djungelpuls (S2E10)
14:15

Kapten Flinn & Piratdinosaurierna (S1E14)

Kapten Flinn & Piratdinosaurierna (S1E14)
14:25

Vicke viking (S1E16)

Vicke viking (S1E16)
14:35

Vi på Saltkråkan (S1E3)

Vi på Saltkråkan (S1E3)
15:05

Pyjamashjältarna (S1E39)

Pyjamashjältarna (S1E39)
15:15

Regnbågsstadens hjälte (S2E9)

Regnbågsstadens hjälte (S2E9)
15:30

Stella och Sam (S2E26)

Stella och Sam (S2E26)
15:40

Voffa, Kvittra och Len (S1E6)

Voffa, Kvittra och Len (S1E6)
15:50

Wisska (S1E20)

Wisska (S1E20)
16:00

Bolibompa (22:56)

Bolibompa (22:56)
16:01

Daniel Tigers kvarter (S2E19)

Daniel Tigers kvarter (S2E19)
16:10

Bolibompa (22:56)

Bolibompa (22:56)
16:15

Världens bästa storasyster (S15E4)

Världens bästa storasyster (S15E4)
16:29

Bolibompa (22:56)

Bolibompa (22:56)
16:30

Sommarlov (S9E20)

Sommarlov (S9E20)
16:31

Världens bästa sporter (S1E11)

Världens bästa sporter (S1E11)
16:39

Sommarlov (S9E20)

Sommarlov (S9E20)
16:40

Ett fall för KLURO (S3E25)

Ett fall för KLURO (S3E25)
16:54

Sommarlov (S9E20)

Sommarlov (S9E20)
16:55

Familjen Valentin (S1E6)

Familjen Valentin (S1E6)
17:29

Sommarlov (S9E20)

Sommarlov (S9E20)
17:30

Bakverk och små underverk (S1E8)

Bakverk och små underverk (S1E8)
17:55

Jobbigt läge (S3E8)

Jobbigt läge (S3E8)
18:25

Trio - Cyberguldet (S2E8)

Trio - Cyberguldet (S2E8)
18:45

Småkryp (S2E18)

Småkryp (S2E18)
18:50

Oggy och kackerlackorna (S1E6)

Oggy och kackerlackorna (S1E6)
Domingo 1/7
05:05

Lillys Bortomvik (S1E19)

Lillys Bortomvik (S1E19)
05:10

Stella och Sam (S1E1)

Stella och Sam (S1E1)
05:20

Simon (S1E15)

Simon (S1E15)
05:30

Regnbågsstadens hjälte (S2E10)

Regnbågsstadens hjälte (S2E10)
05:40

Äventyr i tid och rum (S1E15)

Äventyr i tid och rum (S1E15)
05:50

Pipas & Douglas (S1E11)

Pipas & Douglas (S1E11)
05:55

Biet Maya (S1E31)

Biet Maya (S1E31)
06:05

Lille Roy (S1E29)

Lille Roy (S1E29)
06:20

Tilde (S1E22)

Tilde (S1E22)
06:30

Andys dinosaurie-äventyr (S1E8)

Andys dinosaurie-äventyr (S1E8)
06:45

Pyjamashjältarna (S1E40)

Pyjamashjältarna (S1E40)
07:00

Sommarlov (S9E21)

Sommarlov (S9E21)
07:01

Grizzy och lämlarna (S1E18)

Grizzy och lämlarna (S1E18)
07:14

Sommarlov (S9E21)

Sommarlov (S9E21)
07:15

Pirater i huset intill (S1E6)

Pirater i huset intill (S1E6)
07:29

Sommarlov (S9E21)

Sommarlov (S9E21)
07:30

Lexi och Lottie, tvillingdetektiverna (S1E6)

Lexi och Lottie, tvillingdetektiverna (S1E6)
07:59

Sommarlov (S9E21)

Sommarlov (S9E21)
08:00

Zorro - legenden föds (S1E8)

Zorro - legenden föds (S1E8)
08:20

Djupet (S2E11)

Djupet (S2E11)
08:40

Ranchen (S2E6)

Ranchen (S2E6)
09:05

Lassie (S1E9)

Lassie (S1E9)
09:30

Flax Max (S1E19)

Flax Max (S1E19)
09:40

Heidi (S1E23)

Heidi (S1E23)
10:00

Matildas superkrafter (S1E24)

Matildas superkrafter (S1E24)
10:15

På uppdrag i naturen (S1E10)

På uppdrag i naturen (S1E10)
10:40

Grötnöt & Fjädrik (S1E27)

Grötnöt & Fjädrik (S1E27)
10:55

Deckar-Jack (S1E10)

Deckar-Jack (S1E10)
11:05

Sommarlägret (S1E17)

Sommarlägret (S1E17)
11:20

Träd Fu Tom (S2E19)

Träd Fu Tom (S2E19)
11:40

Brain freeze (S1E2)

Brain freeze (S1E2)
11:45

Game on (S1E9)

Game on (S1E9)
12:00

Pinos dagbok - spanska (15:20)

Pinos dagbok - spanska (15:20)
12:05

Pinos dagbok - spanska (16:20)

Pinos dagbok - spanska (16:20)
12:10

Solen, månen och den röda planeten - syntolkat (1:5)

Solen, månen och den röda planeten - syntolkat (1:5)
12:20

Berätta för mig - syntolkat (1:5)

Berätta för mig - syntolkat (1:5)
12:28

Fillers Tiggy testar (2:17)

Fillers Tiggy testar (2:17)
12:30

Geronimo Stilton (S1E15)

Geronimo Stilton (S1E15)
12:50

Leon (S1E14)

Leon (S1E14)
12:55

Kompisar på nätet (S1E23)

Kompisar på nätet (S1E23)
13:20

Scouts safari (S1E3)

Scouts safari (S1E3)
13:40

Det vilda livet 4: Hjort, isbjörn och vildhund (S4E5)

Det vilda livet 4: Hjort, isbjörn och vildhund (S4E5)
14:10

Djungelpuls (S2E9)

Djungelpuls (S2E9)
14:15

Kapten Flinn & Piratdinosaurierna (S1E15)

Kapten Flinn & Piratdinosaurierna (S1E15)
14:25

Vicke viking (S1E17)

Vicke viking (S1E17)
14:35

Madicken (S1E3)

Madicken (S1E3)
15:05

Miss Moon (S1E15)

Miss Moon (S1E15)
15:15

Kate och Mim-Mim (S1E13)

Kate och Mim-Mim (S1E13)
15:30

Charlie och Lola (S3E9)

Charlie och Lola (S3E9)
15:40

Daniel Tigers kvarter (S1E49)

Daniel Tigers kvarter (S1E49)
15:50

Miffys stora små äventyr (S1E7)

Miffys stora små äventyr (S1E7)
16:00

Bolibompa (23:56)

Bolibompa (23:56)
16:01

Petra och patienterna (S1E1)

Petra och patienterna (S1E1)
16:10

Bolibompa (23:56)

Bolibompa (23:56)
16:15

Kojsagor (S1E6)

Kojsagor (S1E6)
16:25

Småpotatis (S2E13)

Småpotatis (S2E13)
16:29

Bolibompa (23:56)

Bolibompa (23:56)
16:30

Sommarlov (S9E21)

Sommarlov (S9E21)
16:31

Grizzy och lämlarna (S1E18)

Grizzy och lämlarna (S1E18)
16:44

Sommarlov (S9E21)

Sommarlov (S9E21)
16:45

Pirater i huset intill (S1E6)

Pirater i huset intill (S1E6)
16:59

Sommarlov (S9E21)

Sommarlov (S9E21)
17:00

Lexi och Lottie, tvillingdetektiverna (S1E6)

Lexi och Lottie, tvillingdetektiverna (S1E6)
17:29

Sommarlov (S9E21)

Sommarlov (S9E21)
17:30

Annedroider (S2E25)

Annedroider (S2E25)
17:50

Honungsfabriken (1:2)

Honungsfabriken (1:2)
18:00

Jobbigt läge (S3E9)

Jobbigt läge (S3E9)
18:30

Trio - Cyberguldet (S2E9)

Trio - Cyberguldet (S2E9)
18:55

Leon (S1E8)

Leon (S1E8)
Lunes 2/7
05:00

Fåret Shaun (S4E18)

Fåret Shaun (S4E18)
05:05

Victor & Josefine (S1E12)

Victor & Josefine (S1E12)
05:20

Draken Digby (S2E10)

Draken Digby (S2E10)
05:30

Regnbågsstadens hjälte (S2E11)

Regnbågsstadens hjälte (S2E11)
05:40

Roboten Rob (S1E34)

Roboten Rob (S1E34)
05:55

Biet Maya (S1E32)

Biet Maya (S1E32)
06:05

Lille Roy (S1E30)

Lille Roy (S1E30)
06:20

Tilde (S1E23)

Tilde (S1E23)
06:30

Andys dinosaurie-äventyr (S1E9)

Andys dinosaurie-äventyr (S1E9)
06:45

Pyjamashjältarna (S1E41)

Pyjamashjältarna (S1E41)
07:00

Sommarlov (S9E22)

Sommarlov (S9E22)
07:01

Mysteriet på Barnkanalen (S4E7)

Mysteriet på Barnkanalen (S4E7)
07:19

Sommarlov (S9E22)

Sommarlov (S9E22)
07:20

Mysteriet på Barnkanalen (S4E8)

Mysteriet på Barnkanalen (S4E8)
07:29

Sommarlov (S9E22)

Sommarlov (S9E22)
07:30

Ridtur (S1E7)

Ridtur (S1E7)
07:59

Sommarlov (S9E22)

Sommarlov (S9E22)
08:00

Lilla Aktuellt (16:50)

Lilla Aktuellt (16:50)
08:05

Zorro - legenden föds (S1E9)

Zorro - legenden föds (S1E9)
08:25

Djupet (S2E12)

Djupet (S2E12)
08:45

Ranchen (S2E7)

Ranchen (S2E7)
09:10

Matildas superkrafter (S1E25)

Matildas superkrafter (S1E25)
09:20

Flax Max (S1E20)

Flax Max (S1E20)
09:30

Bästa platsen (S1E4)

Bästa platsen (S1E4)
09:45

Katten i hatten vet allt om ditten och datten (S2E17)

Katten i hatten vet allt om ditten och datten (S2E17)
10:00

Folksagor i världen - finska (6:6)

Folksagor i världen - finska (6:6)
10:05

Fel väder - finska (5:5)

Fel väder - finska (5:5)
10:10

Twirlywoos (S1E15)

Twirlywoos (S1E15)
10:20

Peg + Katt (S1E19)

Peg + Katt (S1E19)
10:35

Raa-Raa - lejonet som låter (S1E21)

Raa-Raa - lejonet som låter (S1E21)
10:45

Daniel Tigers kvarter (S1E50)

Daniel Tigers kvarter (S1E50)
10:55

Fixarna (S1E25)

Fixarna (S1E25)
11:00

Pippi Långstrump (S1E11)

Pippi Långstrump (S1E11)
11:30

Game on (S1E9)

Game on (S1E9)
11:45

Äventyr i tid och rum (S1E16)

Äventyr i tid och rum (S1E16)
11:55

Ett fall för KLURO (S2E7)

Ett fall för KLURO (S2E7)
12:05

Vicke viking (S1E18)

Vicke viking (S1E18)
12:20

Nina Patalo (S1E8)

Nina Patalo (S1E8)
12:25

Grötnöt & Fjädrik (S1E28)

Grötnöt & Fjädrik (S1E28)
12:40

Äventyrskatten (S1E13)

Äventyrskatten (S1E13)
12:50

Grizzy och lämlarna (S1E27)

Grizzy och lämlarna (S1E27)
13:00

Leon (S1E15)

Leon (S1E15)
13:05

Geronimo Stilton (S1E16)

Geronimo Stilton (S1E16)
13:25

Kompisar på nätet (S1E24)

Kompisar på nätet (S1E24)
13:50

MI High (S5E11)

MI High (S5E11)
14:15

Elefantprinsessan (S1E14)

Elefantprinsessan (S1E14)
14:40

Scouts safari (S1E4)

Scouts safari (S1E4)
15:00

Ugglan (S1E25)

Ugglan (S1E25)
15:05

Miss Moon (S1E16)

Miss Moon (S1E16)
15:15

Simon (S1E16)

Simon (S1E16)
15:20

Lunneskär (S1E7)

Lunneskär (S1E7)
15:30

Kapten Balans och tidsmaskinen (18:20)

Kapten Balans och tidsmaskinen (18:20)
15:35

Hur tänker du? (3:3)

Hur tänker du? (3:3)
15:50

Kayos krita (3:5)

Kayos krita (3:5)
16:00

Bolibompa (24:56)

Bolibompa (24:56)
16:01

Ballonggården (S1E25)

Ballonggården (S1E25)
16:10

Bolibompa (24:56)

Bolibompa (24:56)
16:15

Lili (S1E1)

Lili (S1E1)
16:20

Doktorerna (S1E12)

Doktorerna (S1E12)
16:29

Bolibompa (24:56)

Bolibompa (24:56)
16:30

Sommarlov (S9E22)

Sommarlov (S9E22)
16:31

Mysteriet på Barnkanalen (S4E7)

Mysteriet på Barnkanalen (S4E7)
16:49

Sommarlov (S9E22)

Sommarlov (S9E22)
16:50

Mysteriet på Barnkanalen (S4E8)

Mysteriet på Barnkanalen (S4E8)
16:59

Sommarlov (S9E22)

Sommarlov (S9E22)
17:00

Ridtur (S1E7)

Ridtur (S1E7)
17:29

Sommarlov (S9E22)

Sommarlov (S9E22)
17:30

Annedroider (S2E26)

Annedroider (S2E26)
17:50

Jobbigt läge (S3E10)

Jobbigt läge (S3E10)
18:20

Trio - Cyberguldet (S2E10)

Trio - Cyberguldet (S2E10)
18:45

Djungelpuls (S3E7)

Djungelpuls (S3E7)
18:50

Oggy och kackerlackorna (S1E7)

Oggy och kackerlackorna (S1E7)
Esta semana Barnkanalen emite Ridtur, Sommarlov, Lilla Aktuellt, Zorro - legenden föds, Djupet, Ranchen, Matildas superkrafter, Flax Max, Bästa platsen, Katten i hatten vet allt om ditten och datten, Folksagor i världen - finska, Fel väder - finska, Bästa bokstaven - fillers, Twirlywoos, Peg + Katt, Fifi och blomsterfröna, Daniel Tigers kvarter, Fixarna, Pippi Långstrump, Game on, Äventyr i tid och rum, Ett fall för KLURO, Vicke viking, Nina Patalo, Grötnöt & Fjädrik, Äventyrskatten, Grizzy och lämlarna, Geronimo Stilton, Kylskåpsparty, Kompisar på nätet, MI High, Elefantprinsessan, Pyjamasklubben, Miss Moon, Simon, Lunneskär, Kapten Balans och tidsmaskinen, Hur tänker du?, Kayos krita, Bolibompa, Ballonggården, Dimitri, Doktorerna, Mysteriet på Barnkanalen, Annedroider, Fåret Shaun, Ella Bella Bingo, Doki, Fillers Härm-Elin, Kate och Mim-Mim, Andys minsta babydjur, Drakens hotell, Katie Morag, Bästa vänner, Mästerflygarna, Superkrypen, Magiska fyran, Lexi och Lottie, tvillingdetektiverna, Alisa klarar sig alltid!, Thunderbirds, Heidi, Blinky Bills bravader, Jamillah och Aladdin, Så många frågor, Luna!, Folksagor i världen - meänkieli, Godnattsagor - meänkieli, Voffa, Kvittra och Len, Gaspard och Lisa, Molang, Raa-Raa - lejonet som låter, Biet Maya, Masha och björnen, Tatonkas berättelser, Snö + 7, Min riddare och jag, Ziv & Zack, Kapten Flinn & Piratdinosaurierna, Abel och Fant, Leon, Octonauterna, Punky, Victor & Josefine, Långhalsen Lo, Lilla spöket Laban, Nyfiken på Sverige, Välkommen till staden, Testa!, Jobbigt läge, Trio - Cyberguldet, Oscars oas, Draken Digby, Regnbågsstadens hjälte, Lille Roy, Tilde, Andys dinosaurie-äventyr, Pyjamashjältarna, Familjen Valentin, Lassie, Drömyrket - samiska, Skåpbilen Olle, Indogas, Magisko Nonó, Sommarlägret, Djurfakta, Bing, Johans fordon, Hej Jycke, Tripp och Tropp upptäcker djur, Djungelpuls, Rabbids, Wisska, Grej och Mojäng, Superhemligt, Världens bästa sporter, Pirater i huset intill, Den gåtfulla ön, Berömda dinosaurier - romani chib/arli, Fillers Tiggy testar, Lillys Bortomvik, Evas sommarplåster, Cirkuskiosken, Doktor Karins stetoskop, Tiggy testar, Ett djur tittar in, Vims i rymden, Kolsvart, Kolla myten, Elias och räddningsteamet, Bon, Folksagor i världen - dari, Godnattsagor - arabiska, Deckar-Jack, KlurTub, Scouts safari, Nelly och Nora, Vem?, Regnbågsfamiljen, Kändisbarnvakten, Svaleskär, Oggy och kackerlackorna, Charlie och Lola, Staden, Champion Shaun, Buskul, Disneydags, Pingvinerna från Madagaskar, På uppdrag i naturen, Kortrasten, Läsmysteriet - teckenspråkstolkat, Vem bor i mormors hus? - teckenspråk, Hur vet du det? - teckenspråkstolkat, Tiggy testar - teckenspråkstolkat, Berätta för mig - teckenspråkstolkat, Ord om evolution - fillers, Det vilda livet 4, Vi på Saltkråkan, Stella och Sam, Världens bästa storasyster, Bakverk och små underverk, Småkryp, Pipas & Douglas, Träd Fu Tom, Brain freeze, Pinos dagbok - spanska, Solen, månen och den röda planeten - syntolkat, Berätta för mig - syntolkat, Madicken, Miffys stora små äventyr, Petra och patienterna, Kojsagor, Småpotatis, Honungsfabriken, Roboten Rob, Ugglan, Lili

Barnkanalen hoy
Barnkanalen esta noche