El reloj de 2 Millones de Cristiano

El reloj de 2 Millones de Cristiano

El reloj de 2 Millones de Cristiano
Isabel Pantoja demanda a un paparazzi

Isabel Pantoja demanda a un paparazzi

Isabel Pantoja demanda a un paparazzi
El elemento prohibido en la boda de Belén

El elemento prohibido en la boda de Belén

El elemento prohibido en la boda de Belén
Poty se sincera al fin sobre Bustamante

Poty se sincera al fin sobre Bustamante

Poty se sincera al fin sobre Bustamante
¿Y Dónde está Letizia?

¿Y Dónde está Letizia?

¿Y Dónde está Letizia?

Barnkanalen guía tv de 19/2 2019 a 27/2 2019

Martes 19/2
03:30

Klassen

Klassen
04:00

Twirlywoos

Twirlywoos
04:10

Timmy lamm

Timmy lamm
04:20

Långhalsen Lo

Långhalsen Lo
04:30

Pocoyo

Pocoyo
04:35

Skåpbilen Olle

Skåpbilen Olle
04:40

Gaspard och Lisa

Gaspard och Lisa
04:55

Miffys stora små äventyr

Miffys stora små äventyr
Miércoles 20/2
05:00

Professor Balthazar

Professor Balthazar
05:15

Pirata & Piloto

Pirata & Piloto
05:30

Morgonshowen

Morgonshowen
05:31

Misse-kisse

Misse-kisse
05:35

Charlie och Lola

Charlie och Lola
05:50

Elias och räddningsteamet

Elias och räddningsteamet
06:05

Fåret Shaun

Fåret Shaun
06:15

Lille Roy

Lille Roy
06:30

Min riddare och jag

Min riddare och jag
06:45

Tilde

Tilde
06:55

Big block sing song

Big block sing song
07:00

Bara på skoj

Bara på skoj
07:10

Ett fall för KLURO

Ett fall för KLURO
07:25

Robin Hoods rabalder och rackartyg

Robin Hoods rabalder och rackartyg
07:35

Lexi och Lottie, tvillingdetektiverna

Lexi och Lottie, tvillingdetektiverna
08:00

Pirater i huset intill

Pirater i huset intill
08:10

Katie Morag

Katie Morag
08:25

Kate och Mim-Mim

Kate och Mim-Mim
08:35

Octonauterna

Octonauterna
08:50

Katten i hatten vet allt om ditten och datten

Katten i hatten vet allt om ditten och datten
09:05

Franklin och hans vänner

Franklin och hans vänner
09:15

Wisska

Wisska
09:20

Lilla prinsessan

Lilla prinsessan
09:35

Pippi Långstrump (S1E11)

Pippi Långstrump (S1E11)
10:05

Robyn och rymdpatrullen

Robyn och rymdpatrullen
10:15

Anden i lampan

Anden i lampan
10:25

Träd Fu Tom

Träd Fu Tom
10:50

Masha och björnen

Masha och björnen
11:00

Berätta för mig - nordsamiska (2:5)

Berätta för mig - nordsamiska (2:5)
11:10

Lekdags

Lekdags
11:15

Rorri Racerbil

Rorri Racerbil
11:25

Min lillebror

Min lillebror
11:30

Ballonggården

Ballonggården
11:40

Simon

Simon
11:45

Bing

Bing
11:50

Greta Gris

Greta Gris
11:55

Blinky Bills bravader

Blinky Bills bravader
12:10

Zoé Kézako

Zoé Kézako
12:20

Safirdrakens krafter

Safirdrakens krafter
12:30

Hejolojla

Hejolojla
12:45

Wild kids - syntolkat (S12E6)

Wild kids - syntolkat (S12E6)
13:20

Gumballs fantastiska värld

Gumballs fantastiska värld
13:30

Tracy Beakers dröm

Tracy Beakers dröm
13:55

Elefantprinsessan

Elefantprinsessan
14:20

MI High

MI High
14:50

Fångad

Fångad
15:15

Pinsamheter

Pinsamheter
15:35

Pyjamasklubben

Pyjamasklubben
16:00

Superkrypen

Superkrypen
16:10

Mästerflygarna

Mästerflygarna
16:25

Fixarna

Fixarna
16:35

Sara och Anka

Sara och Anka
16:40

Om jag var ett djur

Om jag var ett djur
16:45

Daniel Tigers kvarter

Daniel Tigers kvarter
17:00

Bolibompa

Bolibompa
17:01

Tripp och Tropp upptäcker djur

Tripp och Tropp upptäcker djur
17:10

Stora maskiner (S2E10)

Stora maskiner (S2E10)
17:15

Bing

Bing
17:30

Dockäventyren (S1E4)

Dockäventyren (S1E4)
17:45

Geronimo Stilton

Geronimo Stilton
18:05

Grizzy och lämlarna

Grizzy och lämlarna
18:15

Lilla Aktuellt

Lilla Aktuellt
18:25

Stick! (S1E4)

Stick! (S1E4)
18:50

Djungelpuls

Djungelpuls
04:00

Twirlywoos

Twirlywoos
04:10

Timmy lamm

Timmy lamm
04:20

Långhalsen Lo

Långhalsen Lo
04:30

Pocoyo

Pocoyo
04:35

Henry och...

Henry och...
04:40

Voffa, Kvittra och Len

Voffa, Kvittra och Len
04:55

Miffys stora små äventyr

Miffys stora små äventyr
Jueves 21/2
05:00

Dimitri

Dimitri
05:05

Regnbågsstadens hjälte

Regnbågsstadens hjälte
05:20

Lunneskär

Lunneskär
05:30

Morgonshowen

Morgonshowen
05:31

Greta Gris

Greta Gris
05:35

P King Älling

P King Älling
05:50

Regnbågsstadens hjälte

Regnbågsstadens hjälte
06:05

Fåret Shaun

Fåret Shaun
06:15

Livet i Bokstavslandet (3:8)

Livet i Bokstavslandet (3:8)
06:30

Magiska fyran

Magiska fyran
06:45

Dinosaurietåget

Dinosaurietåget
06:55

Big block sing song

Big block sing song
07:00

Bara på skoj

Bara på skoj
07:10

Ett fall för KLURO

Ett fall för KLURO
07:20

Geronimo Stilton

Geronimo Stilton
07:45

Miss Moon

Miss Moon
08:00

Kapten Flinn & Piratdinosaurierna

Kapten Flinn & Piratdinosaurierna
08:15

Lille Roy

Lille Roy
08:30

Draken Digby

Draken Digby
08:40

Roboten Rob

Roboten Rob
08:50

Tilde

Tilde
09:00

Victor & Josefine

Victor & Josefine
09:10

Nelly och Nora

Nelly och Nora
09:20

Daniel Tigers kvarter

Daniel Tigers kvarter
09:35

Pippi Långstrump (S1E12)

Pippi Långstrump (S1E12)
10:00

Rymdrekryterna

Rymdrekryterna
10:15

Anden i lampan

Anden i lampan
10:25

Träd Fu Tom

Träd Fu Tom
10:45

Masha och björnen

Masha och björnen
11:00

Pinos dagbok - romani chib/svensk rommani (13:20)

Pinos dagbok - romani chib/svensk rommani (13:20)
11:05

Stadsduvan och Bullmåsen - romani chib/lovari (4:5)

Stadsduvan och Bullmåsen - romani chib/lovari (4:5)
11:10

Om jag var ett djur

Om jag var ett djur
11:15

Full fart i Verksta

Full fart i Verksta
11:30

Drakens hotell - teckenspråkstolkat

Drakens hotell - teckenspråkstolkat
11:40

Simon

Simon
11:45

Tvillingarna Bob

Tvillingarna Bob
11:50

Bing

Bing
11:55

Ziv & Zack

Ziv & Zack
12:10

Zoé Kézako

Zoé Kézako
12:20

Safirdrakens krafter

Safirdrakens krafter
12:30

Pirater i huset intill

Pirater i huset intill
12:45

Wild kids - syntolkat (S12E6)

Wild kids - syntolkat (S12E6)
13:15

Gumballs fantastiska värld

Gumballs fantastiska värld
13:30

Tracy Beakers dröm

Tracy Beakers dröm
13:55

Elefantprinsessan

Elefantprinsessan
14:20

MI High

MI High
14:50

Fångad

Fångad
15:15

Pinsamheter

Pinsamheter
15:35

En andra chans (S1E9)

En andra chans (S1E9)
16:00

Pyjamashjältarna

Pyjamashjältarna
16:15

Mästerflygarna

Mästerflygarna
16:25

Octonauterna

Octonauterna
16:40

Professor Balthazar

Professor Balthazar
16:50

Voffa, Kvittra och Len

Voffa, Kvittra och Len
17:00

Djurverket (6:16)

Djurverket (6:16)
17:15

Tripp, Trapp, Träd - lätt svenska (1:5)

Tripp, Trapp, Träd - lätt svenska (1:5)
17:30

Snickesnackarn (S1E7)

Snickesnackarn (S1E7)
17:45

Programmera mera 2.0 (8:8)

Programmera mera 2.0 (8:8)
18:00

Spegelvänd (2:8)

Spegelvänd (2:8)
18:15

Lilla Aktuellt

Lilla Aktuellt
18:30

Stick! (S1E5)

Stick! (S1E5)
18:55

Djungelpuls

Djungelpuls
03:30

Klassen

Klassen
04:00

Twirlywoos

Twirlywoos
04:10

Timmy lamm

Timmy lamm
04:20

Långhalsen Lo

Långhalsen Lo
04:30

Pocoyo

Pocoyo
04:35

Skåpbilen Olle

Skåpbilen Olle
04:40

Gaspard och Lisa

Gaspard och Lisa
04:55

Miffys stora små äventyr

Miffys stora små äventyr
Viernes 22/2
05:00

Professor Balthazar

Professor Balthazar
05:15

Octonauterna

Octonauterna
05:30

Morgonshowen

Morgonshowen
05:31

Misse-kisse

Misse-kisse
05:35

Mästerflygarna

Mästerflygarna
05:50

Elias och räddningsteamet

Elias och räddningsteamet
06:05

Fåret Shaun

Fåret Shaun
06:15

Lille Roy

Lille Roy
06:30

Min riddare och jag

Min riddare och jag
06:45

Tilde

Tilde
06:55

Big block sing song

Big block sing song
07:00

Bara på skoj

Bara på skoj
07:10

Ett fall för KLURO

Ett fall för KLURO
07:20

Robin Hoods rabalder och rackartyg

Robin Hoods rabalder och rackartyg
07:35

Lexi och Lottie, tvillingdetektiverna

Lexi och Lottie, tvillingdetektiverna
08:00

Äventyrskatten

Äventyrskatten
08:15

Katie Morag

Katie Morag
08:30

Kate och Mim-Mim

Kate och Mim-Mim
08:40

Octonauterna

Octonauterna
08:50

Regnbågsstadens hjälte

Regnbågsstadens hjälte
09:00

Franklin och hans vänner

Franklin och hans vänner
09:10

Wisska

Wisska
09:20

Daniel Tigers kvarter

Daniel Tigers kvarter
09:35

Pippi Långstrump (S1E13)

Pippi Långstrump (S1E13)
10:00

Robyn och rymdpatrullen

Robyn och rymdpatrullen
10:15

Anden i lampan

Anden i lampan
10:25

Träd Fu Tom

Träd Fu Tom
10:45

Masha och björnen

Masha och björnen
11:00

Folksagor i världen - kurdiska/sorani (2:6)

Folksagor i världen - kurdiska/sorani (2:6)
11:05

Pinos dagbok - tigrinja (S2E16)

Pinos dagbok - tigrinja (S2E16)
11:10

Godnattsagor - arabiska

Godnattsagor - arabiska
11:15

Om jag var ett djur

Om jag var ett djur
11:20

Rorri Racerbil

Rorri Racerbil
11:30

Drakens hotell - teckenspråkstolkat

Drakens hotell - teckenspråkstolkat
11:40

Simon

Simon
11:45

Tvillingarna Bob

Tvillingarna Bob
11:50

Bing

Bing
11:55

Blinky Bills bravader

Blinky Bills bravader
12:10

Safirdrakens krafter

Safirdrakens krafter
12:20

Nyfikna Nellie

Nyfikna Nellie
12:30

Gumballs fantastiska värld

Gumballs fantastiska värld
12:45

Tracy Beakers dröm

Tracy Beakers dröm
13:10

En rolig historia (6:6)

En rolig historia (6:6)
13:25

Lilla Aktuellt skola

Lilla Aktuellt skola
13:45

Lilla Aktuellt teckenspråk

Lilla Aktuellt teckenspråk
14:00

Elefantprinsessan

Elefantprinsessan
14:25

MI High

MI High
14:55

Fångad

Fångad
15:20

På vingliga vingar

På vingliga vingar
15:40

Pyjamasklubben

Pyjamasklubben
16:05

Superkrypen

Superkrypen
16:20

Lille Roy

Lille Roy
16:35

Katten i hatten vet allt om ditten och datten

Katten i hatten vet allt om ditten och datten
16:45

Pirata & Piloto

Pirata & Piloto
17:00

Bolibompa

Bolibompa
17:10

Simon

Simon
17:20

Henry och...

Henry och...
17:25

Astrid blir storasyster (S1E4)

Astrid blir storasyster (S1E4)
17:30

Kiwi och Strit

Kiwi och Strit
17:35

Pettson & Findus (S1E5)

Pettson & Findus (S1E5)
17:50

Cirkus Imago (S2E7)

Cirkus Imago (S2E7)
18:00

Fixa bröllopet (S2E9)

Fixa bröllopet (S2E9)
18:30

Wild Kids (S12E7)

Wild Kids (S12E7)
03:30

Klassen

Klassen
04:00

Twirlywoos

Twirlywoos
04:10

Timmy lamm

Timmy lamm
04:20

Långhalsen Lo

Långhalsen Lo
04:30

Pocoyo

Pocoyo
04:35

Henry och...

Henry och...
04:40

Voffa, Kvittra och Len

Voffa, Kvittra och Len
04:55

Miffys stora små äventyr

Miffys stora små äventyr
Sábado 23/2
05:00

Lekdags

Lekdags
05:05

Fnissnisse

Fnissnisse
05:10

Roboten Rob

Roboten Rob
05:25

Victor & Josefine

Victor & Josefine
05:35

Katten i hatten vet allt om ditten och datten

Katten i hatten vet allt om ditten och datten
05:50

Pirata & Piloto

Pirata & Piloto
06:00

Elias och räddningsteamet

Elias och räddningsteamet
06:10

Lilla prinsessan

Lilla prinsessan
06:20

Gaspard och Lisa

Gaspard och Lisa
06:35

Bing

Bing
06:45

Dinosaurietåget

Dinosaurietåget
06:55

Drakens hotell

Drakens hotell
07:05

Pyjamashjältarna

Pyjamashjältarna
07:15

Bamse och tjuvstaden (S1E2)

Bamse och tjuvstaden (S1E2)
07:20

Partytältet (S2E8)

Partytältet (S2E8)
07:35

Geronimo Stilton

Geronimo Stilton
08:00

Disneydags

Disneydags
08:50

Bagel & Beckys show

Bagel & Beckys show
09:00

Min riddare och jag

Min riddare och jag
09:15

Lilla Aktuellt lördag

Lilla Aktuellt lördag
09:30

Zorro - legenden föds

Zorro - legenden föds
09:50

Ronja Rövardotter

Ronja Rövardotter
10:15

Pingvinerna från Madagaskar

Pingvinerna från Madagaskar
10:35

Snö + 7

Snö + 7
11:00

Ranchen

Ranchen
11:25

Alisa klarar sig alltid!

Alisa klarar sig alltid!
11:50

Det vilda livet 3: Gepard, zebra och varg

Det vilda livet 3: Gepard, zebra och varg
12:15

Lilla Aktuellt teckenspråk

Lilla Aktuellt teckenspråk
12:30

Ziv & Zack

Ziv & Zack
12:45

Hejolojla

Hejolojla
13:00

Bokstavshissen (27:29)

Bokstavshissen (27:29)
13:10

Tiggy testar - teckenspråkstolkat

Tiggy testar - teckenspråkstolkat
13:15

Programmera mera 2.0 - teckenspråkstolkat (8:8)

Programmera mera 2.0 - teckenspråkstolkat (8:8)
13:30

Tracy Beakers dröm

Tracy Beakers dröm
13:55

Elefantprinsessan

Elefantprinsessan
14:20

På vingliga vingar

På vingliga vingar
14:40

En andra chans (S1E10)

En andra chans (S1E10)
15:05

Grötnöt & Fjädrik

Grötnöt & Fjädrik
15:20

Djupet

Djupet
15:40

Lexi och Lottie, tvillingdetektiverna

Lexi och Lottie, tvillingdetektiverna
16:05

Pyjamashjältarna

Pyjamashjältarna
16:15

Safirdrakens krafter

Safirdrakens krafter
16:25

Mästerflygarna

Mästerflygarna
16:40

Draken Digby

Draken Digby
16:50

Kate och Mim-Mim

Kate och Mim-Mim
17:00

Bolibompa

Bolibompa
17:01

Charlie och Lola

Charlie och Lola
17:15

Champion Shaun

Champion Shaun
17:20

Doktorerna

Doktorerna
17:30

Gordon & Paddy (S1E2)

Gordon & Paddy (S1E2)
17:40

Lexi och Lottie, tvillingdetektiverna

Lexi och Lottie, tvillingdetektiverna
18:05

Sofia Flux (S1E4)

Sofia Flux (S1E4)
18:25

Vid Vintergatans slut (S3E4)

Vid Vintergatans slut (S3E4)
18:50

Ugglan och co

Ugglan och co
04:00

Twirlywoos

Twirlywoos
04:10

Timmy lamm

Timmy lamm
04:20

Långhalsen Lo

Långhalsen Lo
04:30

Pocoyo

Pocoyo
04:35

Skåpbilen Olle

Skåpbilen Olle
04:40

Gaspard och Lisa

Gaspard och Lisa
04:55

Miffys stora små äventyr

Miffys stora små äventyr
Martes 26/2
05:00

Professor Balthazar

Professor Balthazar
05:15

Daniel Tigers kvarter

Daniel Tigers kvarter
05:30

Morgonshowen

Morgonshowen
05:31

Greta Gris

Greta Gris
05:35

P King Älling

P King Älling
05:50

Regnbågsstadens hjälte

Regnbågsstadens hjälte
06:05

Fåret Shaun

Fåret Shaun
06:15

Pick a colour (1:10)

Pick a colour (1:10)
06:30

Magiska fyran

Magiska fyran
06:45

Dinosaurietåget

Dinosaurietåget
06:55

Big block sing song

Big block sing song
07:00

Bara på skoj

Bara på skoj
07:10

Ett fall för KLURO

Ett fall för KLURO
07:25

Geronimo Stilton

Geronimo Stilton
07:45

Miss Moon

Miss Moon
08:00

Äventyrskatten

Äventyrskatten
08:15

Lille Roy

Lille Roy
08:30

Draken Digby

Draken Digby
08:40

Roboten Rob

Roboten Rob
08:50

Tilde

Tilde
09:00

Victor & Josefine

Victor & Josefine
09:10

Nelly och Nora

Nelly och Nora
09:20

Lilla prinsessan

Lilla prinsessan
09:35

Piggley Winks äventyr

Piggley Winks äventyr
09:55

Djungelpuls

Djungelpuls
10:00

Rymdrekryterna

Rymdrekryterna
10:15

Anden i lampan

Anden i lampan
10:25

Träd Fu Tom

Träd Fu Tom
10:45

Masha och björnen

Masha och björnen
11:00

Folksagor i världen - meänkieli (5:6)

Folksagor i världen - meänkieli (5:6)
11:05

Godnattsagor - meänkieli

Godnattsagor - meänkieli
11:10

Om jag var ett djur

Om jag var ett djur
11:15

Full fart i Verksta

Full fart i Verksta
11:25

Min lillebror

Min lillebror
11:35

Ballonggården

Ballonggården
11:40

Molang

Molang
11:45

Bing

Bing
11:50

Greta Gris

Greta Gris
11:55

Ziv & Zack

Ziv & Zack
12:10

Zoé Kézako

Zoé Kézako
12:20

Safirdrakens krafter

Safirdrakens krafter
12:30

Yakari

Yakari
12:40

Pirater i huset intill

Pirater i huset intill
12:55

Robin Hoods rabalder och rackartyg

Robin Hoods rabalder och rackartyg
13:05

Matildas superkrafter

Matildas superkrafter
13:20

Grötnöt & Fjädrik

Grötnöt & Fjädrik
13:30

Tracy Beakers dröm

Tracy Beakers dröm
13:55

Elefantprinsessan

Elefantprinsessan
14:20

MI High

MI High
14:50

Fångad

Fångad
15:15

Pinsamheter

Pinsamheter
15:35

En andra chans (S1E12)

En andra chans (S1E12)
16:00

Pyjamashjältarna

Pyjamashjältarna
16:15

Mästerflygarna

Mästerflygarna
16:25

Fixarna

Fixarna
16:30

Rorri Racerbil

Rorri Racerbil
16:40

Simon

Simon
16:50

Hej Jycke

Hej Jycke
17:00

Bolibompa

Bolibompa
17:01

Lilla prinsessan

Lilla prinsessan
17:20

Tvillingarna Bob

Tvillingarna Bob
17:30

Biss och kajs (S3E8)

Biss och kajs (S3E8)
17:40

Andys safariäventyr

Andys safariäventyr
17:55

Ett fall för KLURO

Ett fall för KLURO
18:05

Abel och Fant

Abel och Fant
18:15

Lilla Aktuellt

Lilla Aktuellt
18:25

Lös problemet (8:8)

Lös problemet (8:8)
18:55

Pipas & Douglas

Pipas & Douglas
03:30

Klassen

Klassen
04:00

Twirlywoos

Twirlywoos
04:10

Timmy lamm

Timmy lamm
04:20

Långhalsen Lo

Långhalsen Lo
04:30

Pocoyo

Pocoyo
04:35

Skåpbilen Olle

Skåpbilen Olle
04:40

Gaspard och Lisa

Gaspard och Lisa
Esta semana Barnkanalen emite Pippi Långstrump, Berätta för mig - nordsamiska, Wild kids - syntolkat, Stora maskiner, Dockäventyren, Stick!, Livet i Bokstavslandet, Pinos dagbok - romani chib/svensk rommani, Stadsduvan och Bullmåsen - romani chib/lovari, En andra chans, Djurverket, Tripp, Trapp, Träd - lätt svenska, Snickesnackarn, Programmera mera 2.0, Spegelvänd, Folksagor i världen - kurdiska/sorani, Pinos dagbok - tigrinja, En rolig historia, Astrid blir storasyster, Pettson & Findus, Cirkus Imago, Fixa bröllopet, Wild Kids, Bamse och tjuvstaden, Partytältet, Bokstavshissen, Programmera mera 2.0 - teckenspråkstolkat, Gordon & Paddy, Sofia Flux, Vid Vintergatans slut, Pick a colour, Folksagor i världen - meänkieli, Biss och kajs, Lös problemet

Barnkanalen hoy
Barnkanalen esta noche